O nas

Przedmiot działalności

Supernova słodka planeta prowadzi działalność gospodarczą na rynku w branży spożywczej od 2005 roku. Oferta Firmy adresowana jest do osób fizycznych, korporacji oraz instytucji sektora publicznego. Przedmiotem działalności Firmy jest przede wszystkim:

 • Sprzedaż detaliczna i hurtowa wszystkich, ważniejszych, polskich i światowych producentów:
  • słodyczy,
  • artykułów spożywczych,
  • alkoholi.
 • Świadczenie kompleksowych usług w zakresie:
  • dostarczania koszy świątecznych,
  • komponowania paczek okolicznościowych na indywidualne zamówienia.

Dystrybucja

Sprzedaż detaliczna Firmy jest prowadzona poprzez sklep internetowy www.slodkaplaneta.pl, który w opinii Klientów oraz niezależnych czasopism branżowych jest jednym z najlepszych sklepów tego typu. Dodatkowo standy ze słodyczami rozlokowane w marketach w całej Wielkopolsce, stanowią dopełnienie oferty Firmy. Obsługa Klientów instytucjonalnych z całego kraju odbywa się w siedzibie firmy w Poznaniu.

Pozycja rynkowa

Firma posiada silną, stabilną pozycję na polskim rynku. Według niezależnych badań, konsumenci bardzo cenią ofertę Firmy. Szeroka paleta towarów i produktów, ich pełna dostępność, szybka obsługa Klienta od momentu przedstawienia oferty do momentu dostawy, jak również pewność dokonywanych transakcji, a także bardzo wysoka jakość świadczonych usług – sprawiły, że dla wielu polskich konsumentów Supernova słodka planeta stała się firmą pierwszego wyboru.

Firma systematycznie wzbogaca swoją, szeroką ofertę handlową o kolejne towary, produkty i usługi, przyczyniając się m.in. do zadowolenia obdarowanych naszymi paczkami osób, czy też uradowania podniebienia zakupionymi na naszych standach w Wielkopolsce cukierkami, watami cukrowymi czy lizakami.

Jakość

Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oraz świadczonych przez Firmę usług, jak również troski o zadowolenie Klientów, jest powrót naszych Klientów.

Pracownicy

Pracownicy Supernova słodka planeta to zgrany mały zespół osób, które nieprzerwanie dbają o zaspokojenie apetytu na smaczne łakocie swoich Klientów. Są to osoby kompetentne, posiadające stosowną wiedzę, umiejętności i doświadczenia, osoby kreatywne, dynamiczne w działaniu oraz identyfikujące się z celami Firmy.

Transport

Chcemy być pewni, iż zamówiony przez Klienta towar dotrze do niego dokładnie w takiej formie, jak go zamówił, staramy się w większości nasze paczki i kosze dowozić osobiście, nie polegając na firmach kurierskich. Tylko w ten sposób mamy pewność, że Klient będzie zadowolony, a paczki będą wyglądały tak, jak wyglądać powinny.

Finanse

Firma systematycznie osiąga lepsze wyniki finansowe, które stanowią stabilną podstawę jej dalszego, dynamicznego rozwoju ekonomiczno-finansowego.

Podsumowanie

Mała rodzinna Firma, której przyświeca jeden cel – zadowolenie Klienta. Zadowolony Klient, który do nas wraca, jest najlepszą nagrodą za pracę i serce, jakie wkładamy w naszą słodką planetę. W dodatku robimy to co lubimy i co nas satysfakcjonuje, czego chcieć więcej? Firma prężnie działa cały rok, nie ograniczając się jedynie do okresów świątecznych. Dla naszych Klientów jesteśmy sumiennym dostawcą, a dla naszych dostawców rzetelnym i sprawdzonym kontrahentem. To wszystko procentuje wypracowanymi przez wiele lat działalności rabatami, zatem proponowane przez nas paczki i kosze okolicznościowe są nie tylko oryginalne, estetyczne, eleganckie, perfekcyjnie dopasowane do potrzeb Klienta, ale również bardzo atrakcyjne cenowo. Biorąc powyższe pod uwagę trudno się dziwić, że jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych firm z branży i jest to dla nas powód do dumy.